Dieta pudełkowa nowość czy codzienność

Moda na dietę pudełkową pojawiła się dość niespodziewanie. To nie jest tak, że pojawiła się nagle i tak już zostało- koncept ewoluował, konkurencja zaostrza się, a możliwości wyboru stojące przed potencjalnym nabywcą są niebywale szerokie.

Czym właściwie jest ? To prosty sposób na smaczne, pełnowartościowe jedzenie dostarczone nam prosto pod wskazany adres. Warszawiacy mają do wyboru szereg firm oferujących usługi diety pudełkowej, czyli dietetycznego cateringu. Warto zaznaczyć, że catering dietetyczny niekoniecznie sprawi, że schudniemy. Wszystko zależy od doboru ilości kalorii do naszych potrzeb- tu wachlarz jest szeroki- od 800 kcal do nawet 3000. Największą popularnością cieszą się te w zakresie 1200-2000 kcal.

Konkurencja jest duża jak więc nie zwariować i wybrać coś dla siebie? Przede wszystkim jedzenie powinno dostarczać nam odpowiednich składników oraz… smakować! Większość dużych graczy oferuje specjalny panel klienta, przez który musimy przejść przed wyborem diety. Do wypełnienia czeka obszerna ankieta, w której wybieramy produkty, które szczególnie lubimy oraz najważniejsze- te których nie możemy spożywać. W internecie dostępne są wszystkie informacje o firmach zajmujących się cateringiem- łącznie ze zdjęciami, przykładowymi menu i opiniami innych użytkowników.

Warto zaznaczyć, że możemy zdecydować się na dieta pudełkowa bez glutenu, bez laktozy, Hashimoto, dla sportowców, ketogeniczna, wegetariańska. Decydując się na konkretny wybór zawsze można dokonać zmian jeśli cokolwiek nam nie odpowiada. To doskonała okazja, żeby sprawdzić, czy dany wachlarz produktów i rodzaj diety będzie nam odpowiadał. Nie jest to bowiem zobowiązanie na całe życie, ale dokonanie wyboru na miesiąc, tydzień, czy nawet dzień.

W wybranym przez nas wariancie dieta pudełkowa wybierana ilość kalorii, którą będziemy otrzymywać.

Do wyboru pozostaje nam także ilość posiłków- to bardzo wygodna opcja. Możemy zdecydować się na 2,3,4 a nawet 6 posiłków w danym dniu. Do wyboru mamy również wariant zamówień na dni tygodnia bez weekendów oraz cały tydzień. Również adres dostawy może być inny w weekend niż ten w tygodniu. Godziny dostaw dostosowywane są do naszych możliwości. Zamówienia są dostarczane w papierowych torbach, podzielonych na poszczególne posiłki. Niektóre z nich należy podgrzać, inne są gotowe do spożycia. Wszystko jest pięknie opisane.

Warszawa dieta pudełkowa to bardzo modny i wygodny sposób na posiłki. Mamy niemal nieograniczone możliwości wyboru wariantów, firm. Nie zobowiązują nas długie umowy. Posiłki są smaczne i zbilansowane. Kiedyś była czymś na co mogli pozwolić sobie nieliczni. Dziś znacznie bardziej dostępna- pozwalająca nie tylko oszczędzić czas na przygotowanie posiłków, ale często pieniądze- opcja cateringu jest bardziej korzystna niż posiłek zjedzony w restauracji. Każdy z nas znajdzie dla siebie dokładnie to, czego potrzebuje- w zależności od trybu życia, uwarunkowań zdrowotnych, czy indywidualnych preferencji.

Próbowaliście? Jeśli nie- naprawdę warto zatrzymać się na chwilę i pozwolić żeby ktoś zrobił nam śniadanie, obiad i kolację. Na co przeznaczycie czas, w którym do tej pory gotowaliście?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *